Armani Code Eau De Parfum – recenzja

perfumy Armani Code Eau De Parfum
Jeśli istnieje męski odpowiednik wszechobecnej wiosennej róży, to właśnie lawenda. Zauważyłem, że ostatnio więcej wiosennych męskich wydań opiera się na tej kwiatowej nucie, tak ja ma to miejsce w przypadku nowego flankera Giorgo Armani Code Pour Homme. Niewątpliwie ulokowanie w nim lawendy jest dużym pozytywem.

Od czasu premiery Armani Code jest on dla marki dojną krową. Wypuszczali wydania, które były pozbawionymi inspiracji kopiami. Coś się zmieniło kilka lat temu, ponieważ ostatnia edycja perfum Armani Code Eau De Parfum jest znacznie ciekawsza. Niektóre z najnowszych wersji mogą mieć coś wspólnego z zaangażowaniem perfumiarza Antoine Maisondieu, a może z możliwością kolorowania poza liniami. I właśnie ta nowa woda perfumowana czerpie korzyści z dowolnego powodu.

Co miłe, na każdym etapie Code Eau De Parfum jest namiastka oryginału. Wszystko zaczyna się, gdy cytryna zastępuje grejpfruta. To bardzo ciepła cytryna, a nie jasna i mało dojrzała. Kwiatowo-ziołowy kawałek tej wersji wody perfumowanej to lawenda i rozmaryn. Każda z tych nut jest zmianą w stosunku do oryginału, a jednocześnie jest wystarczająco blisko, aby poczuć się częścią rodziny. Akord bazowy ma wyższą koncentrację fasoli tonka, która dodaje kolejny cieplejszy składnik. Ogólnie potwierdza to ciepło, jakie prawdopodobnie miałaby wersja perfum. Myślę też, że to dobry wybór na wiosnę i jesień.

Armani Code Ultimate, drzewno-orientalny zapach dla mężczyzn z waniliowymi i aromatycznymi akcentami, zapoczątkowany w 2004 roku. Ta wersja bardzo udanej kolekcji męskich zapachów Giorgio Armani Code opiera się na bardziej luksusowym, intensywnym i zmysłowym wymiarze w porównaniu do poprzednich wariantów. Symbol elegancji i siły powraca do najlepiej sprzedających się perfum tej stajni, będąc logiczną kontynuacją linii zapachowej. Uwodzicielski, wszechogarniający i odważny: to typ mężczyzny, do którego zwraca się teraz maestro Giorgio Armani. Dzięki wszechobecnej zmysłowości aromat ma uzależniająco mocne nuty.

Kompozycja Ultimate została opracowana tak jak wyżej opisany Armani Code Eau De Parfum przez perfumiarza Antoine’a Maisondieu. Górne nuty zapachowe to grejpfrut, mandarynka i anyż gwiazdkowaty. W nucie serca mamy kwiat drzewa oliwnego, heliotrop, cyprys i cedr. Całość zamyka wanilia, bób tonka i drzewo gwajakowe.

Dodaj komentarz