Carolina Herrera Good Girl Velvet Fatale

Carolina Herrera Good Girl Velvet Fatale
Karlie Kloss występuje w nowej kampanii zapachowej Carolina Herrera „Good Girl Velvet Fatale”.

Supermodelka Karlie Kloss podkręca gorączkę w najnowszej kampanii perfum Carolina Herrera. Długonoga blondynka pozuje w inspirowanym stylem retro salonie jazzowym dla zapachu „Good Girl Velvet Fatale”.

Otoczona dobrze ubranymi paniami i panami, Karlie pozuje przed obiektywem Serge’a Leblona. Opisywany jako wzmacniający i prowokacyjny zapach, Velvet Fatale zawiera nuty jaśminu, tuberozy, fasoli tonka i kakao.

Good Girl Velvet Fatale celebruje moc uwodzenia w nowej edycji kolekcjonerskiej perfum Carolina Herrera. W środku jest tą samą Good Girl, ale ten czerwony, aksamitny haczykowaty obcas odsłania jej bezwzględną moc przyciągania. Jej prowokująca aura emanuje uwodzicielską charyzmą, od której nie ma ucieczki.

Ostateczna broń uwodzenia została przeprojektowana; kultowy złoty obcas pozostaje, ale tym razem w połączeniu z prowokującym czerwonym aksamitnym flakonem, dotknięciem przypominającym Twoją wewnętrzną moc uwodzenia. Carolina Herrera Good Girl Velvet Fatale to pasja, miłość i zmysłowość, czerwona faktura to coś więcej niż sensacja; symbolizuje prowokacyjną intencję i śmiertelną charyzmę.

Zaproszenie do uwodzenia i zainspirowania, ta nowa edycja kolekcjonerska świętuje kobiecą inicjację poprzez uwolnienie twojej wewnętrznej femme fatale. Symboliczny zapach, w którym prowokująca jasność jaśminu i tuberozy łączy się z mroczną i smakowitą zgodą fasoli tonka i kakao.

Dodaj komentarz