Centrum spa dla urody i zdrowia

centrum spa
Coraz bardziej popularne i dostępne dla każdej kobiety są ośrodki spa, w których kompleksowo można poddać się zabiegom poprawiającym nasze zdrowie i urodę.
Ponieważ ośrodki mają także zaplecze hotelowe, można bez problemu zaplanować sobie urlop i połączyć wypoczynek w ładnej okolicy z zabiegami. Z czego możemy skorzystać w centrum spa?

Przy większości ośrodków znajdują się kameralne baseny, w wielu ośrodkach nawet z woda mineralną, można poddać swoje ciało dobrodziejstwu minerałów i odprężyć się w kojącej kąpieli. Bicze wodne, to także zabieg kształtujący naszą sylwetkę i poprawiający ukrwienie skóry. Popularnym zabiegiem są różnorakie masaże , począwszy od klasycznych, poprzez masaże gorącymi kamieniami, lub stemplami, kończąc na ekskluzywnych masażach De La Mer.

Masaże wspomagane są różnymi olejkami, wodą źródlaną i kosmetykami najnowszej generacji. O dobroczynnym działaniu czekolady wszyscy wiedzą, dobrze jest więc zafundować sobie czekoladowy masaż. Program kosmetyczny dobierany jest dla każdego klienta indywidualnie. Modnym od kilku lat zabiegiem jest hydrokolonoterapia, niektórzy lekarze podchodzą do tego zabiegu z dużą rezerwą, należałoby więc najpierw sprawdzić konieczność wykonania zabiegu i ewentualne przeciwwskazania.

Uroda jest ważna dla każdej kobiety, ośrodki spa oferują więc wypełnianie zmarszczek kwasem haliuronowym, fale radiowe liftingujące twarz, mezoterapię, botulinę. Przy okazji można wymodelować szyję, zgubić podbródek, wzmocnić mięśnie twarzy i szyi. Podobne zabiegi można wykonać na dekolcie. Przy pomocy innych zabiegów można odzyskać talię i zmniejszyć brzuch, ujędrnić pośladki i biust. Aby zabiegi były skuteczne, powinno się je wspomóc ćwiczeniami fizycznymi, każdy ośrodek zapewnia więc salę ćwiczeniową i siłownię z urządzeniami dla gości o różnej kondycji fizycznej.

Wszystkie ćwiczenia i zabiegi wzmocnione zostają niskokaloryczna dietą, opracowaną indywidualnie dla każdego gościa. Po tygodniu pobytu w ośrodku spa, wracamy do domu wypoczęci, odnowieni fizycznie i biologicznie, z widoczną poprawą wyglądu na twarzy i całym ciele. Warto sobie zapewnić odrobinę luksusu raz na jakiś czas, aby z nowymi siłami podjąć nowe wyzwania. A jak do tego dołożymy kilka nowych, modnych ciuszków – dobry humor na dłuższy czas zapewniony.

Dodaj komentarz