Christina Aguilera Violet Noir NOWOŚĆ

Christina Aguilera Violet Noir
Znana amerykańska piosenkarka Christina Aguilera wprowadza na rynek nowe perfumy dla kobiet Violet Noir. Christina Aguilera Violet Noir to intensywny i naprawdę potężny zapach dla kobiet, idealny na wieczór. Nie lubię fioletowego koloru, po prostu nie mogę tego znieść, ale ten zapach jest tak zachęcający i wspaniały, że spróbuję.

Perfumy te zostały opisane jako jeden z bardziej udanych zapachów w słynnej linii zapachów Christiny Aguilera. Jak mówi nazwa perfum, Violet Noir to mroczne perfumy ładnie połączone z drzewnymi akordami z delikatnymi kwiatami, które inspirują ideę tajnej kobiecości i zmysłowości.

„Nowe perfumy Christina Aguilera, Violet Noir, są synonimem zmysłowej i świadomej kobiety, która jest tajemnicza i niełatwo ją dostrzec”. Zapach to luksusowe połączenie kremowych, drewnianych aromatów i delikatnych kompozycji kwiatowych, które tworzą całość. Główne nuty: czerwony grejpfrut, marakuja , kwiaty nektarynki, nuty serca: kwiat pomarańczy, ekstrakt z róży, podstawowa lilia mieczowa, uwaga: złoty bursztyn, płynne listki, piżmo.

Christina Aguilera Violet Noir to uwodzicielskie, zmysłowe i nowoczesne perfumy idealnie zrównoważone aromatycznymi kwiatami i zaskakującą zmysłowością drzewnych nut, co nadaje jej tajemną tajemnicę.

Christina Aguilera Violet Noir jest dostępna w 15, 30 i 50 ml wody perfumowanej.

Informacje o perfumach
Marka Christina Aguilera
Rodzaj: damskie
Początek produkcji 2018 rok

Nuty
Grejpfrut
Nektarowy
Owoce męczennicy
Irys
Kwiat pomarańczy
Róże
Bursztyn
Piżmo
Paczula

Dodaj komentarz