Clarins Plant Gold L’Or Des Plantes

makeup
Wszystko zaczęło się w Paryżu 15 marca 1954 roku, kiedy student medycyny i masażysta Jacques Courtin-Clarins otworzył swój pierwszy Clarins Institute. Courtin-Clarins opracował nowe podejście do zabiegów na twarz i ciało oraz stworzyła kilka luksusowych produktów opartych wyłącznie na roślinach.

Stworzył własne olejki do kuracji, które ujędrniają skórę, z pionierskim przekonaniem, że dobre samopoczucie i szczęście są nierozerwalnie związane z pięknem – śmiałą holistyczną wizją, którą jako pierwszy wyraził i zastosował.

Jacques Courtin-Clarins, założyciel francuskiej luksusowej marki kosmetyków do pielęgnacji skóry, miał misję uszczęśliwiania kobiet. W tym samym czasie gwiazdy zaczęły odsłaniać swoje ciała na okładkach magazynów. Zbudował sporą rzeszę fanów oraz zdobył rekomendacje od wielkich francuskich celebrytów tamtych czasów, takich jak Brigitte Bardot, Dalida i Begum Om Habibeh Aga Khan. Nadchodziła era fizycznej i psychicznej wolności – rewolucja, w której ważną rolę odegrał Jacques Courtin-Clarins, mówiąc kobietom: „Tak, jesteś piękna!”.

We Francji, gdzie pielęgnacja skóry zawsze była najważniejsza, jego sukces był natychmiastowy. Wieść szybko się rozeszła, a produkty Clarins stały się dostępne na całym świecie. Dziś marka nadal projektuje i produkuje swoje produkty we Francji i pozostaje wierna swojej oryginalnej filozofii – słuchaniu kobiet, aby naprawdę zrozumieć ich potrzeby i opracowywaniu bezpiecznych, naturalnych i wysoce skutecznych produktów do pielęgnacji skóry.

Clarins zawsze wybiera składnik naturalny, a nie chemiczny, jeśli zapewnia ten sam poziom skuteczności. To złota zasada, którą kierują się wszyscy badacze marki, projektując swoje innowacyjne, nowe produkty. Francuski Maison wykorzystuje w swoich formułach ponad 250 naturalnych ekstraktów roślinnych. Wszystkie są starannie wyselekcjonowane pod kątem ich skuteczności i podane w optymalnej formule, aby wydobyć piękno każdej kobiety (i mężczyzny). Każdy składnik pozyskiwany jest z najwyższą dbałością o środowisko, aby chronić bioróżnorodność naszej planety.

Dziś Clarins rozszerza swoją linię Aromaphytocare, która obejmuje formuły do ​​twarzy i ciała pachnące naturalnymi zapachami i zasilane energią roślin. Nowością w gamie jest Plant Gold L’Or Des Plantes, odżywcza, rewitalizująca emulsja w olejku wykonana w 100% z naturalnych składników! Otrzymywane w wyniku destylacji liści, kwiatów, owoców i korzeni olejki eteryczne są rozpuszczalne w olejach i rozprowadzają pachnące esencje roślin. Bogate w kilkaset cząsteczek, nie mogą być replikowane za pomocą chemii syntetycznej. Wiadomo również, że działają na psychikę poprzez komunikaty węchowe, które przekazują do mózgu.

Kultowy olejek do twarzy Clarins Blue Orchid został odkryty w unikalnej podwójnej formule, która łączy go z mleczną emulsją. Olej i emulsja są prezentowane w dwukomorowym flakonie z podwójnym systemem dostarczania. Innowacyjne opakowanie umożliwia użytkownikowi stworzenie natychmiastowej mieszanki do aplikacji za pomocą jednego naciśnięcia.

Świeża, nietłusta emulsja znajduje się w głównym pojemniku flakonu Plant Gold, podczas gdy drugi, mniejszy wkład zawiera Blue Orchid Oil. Naciśnięcie innowacyjnej dyszy uwalnia i miesza odpowiednią ilość obu formuł. Nowy produkt został zainspirowany przez estetyków spa Clarins i ich praktykę łączenia 100% ekstraktów roślinnych olejków do twarzy i ciała z innymi produktami do pielęgnacji skóry Clarins. W ten sposób tworzą niestandardowe formuły i zwiększają skuteczność starych.

Dzięki dwóm różnym pojemnikom w jednym flakonie, Clarins Plant Gold L’Or Des Plantes oferuje skrojoną na miarę pielęgnację, która przynosi korzyści skórze na trzy różne sposoby. Bogata konsystencja kremu odżywia, dodaje witalności i przywraca blask. W połączeniu z mleczną emulsją Blue Orchid Oil przekształca się w lekki, nietłusty środek nawilżający, który działa kojąco i pielęgnująco na skórę. Mieszanka olejków makadamia, orzechów laskowych i pestek winogron zmiękcza, odżywia i znacznie wygładza skórę. Ekstrakt z błękitnej orchidei i olejek eteryczny z paczuli rewitalizują i tonizują.

Clarins Plant Gold L’Or Des Plantes jest oferowany w dwukomorowym flakonie o pojemności 35 ml i jest dostępny w wybranych sklepach na całym świecie. Marka mocno wierzy, że to co dobre dla skóry może być dobre dla planety. Wartości Clarins są zakorzenione w ciągłym dialogu z kobietami i szacunku zarówno dla natury, jak i ludzi, z zaangażowaniem w zrównoważone pozyskiwanie, eko-projektowanie i partnerstwo z Pur Projet – ponad 440 000 zasadzonych drzew – i FEED – ponad 27 milionów posiłków szkolnych udzielane na całym świecie dzieciom w potrzebie.

Dodaj komentarz