Google debiutuje nowy program uruchamiający Chrome OS

Google
Nowe uruchomienie ułatwi wyszukiwanie i kontrolę aplikacji.

Google po raz pierwszy w latach, aby odkryć program prowadzący Chrome OS, ponieważ oznacza aktualizację procentu systemu operacyjnego Chromebooka. Launcher

Wersja Windows Menu rozpoczęła się w systemie operacyjnym Chrome, zapewnia dostęp do ostatnio używanych aplikacji, aplikacji internetowych, programów i funkcji wyszukiwania. W najnowszych wersjach CHROME OS Program startowy aplikacji obejmuje ekrany poziome, biorąc pod uwagę cenne miejsce, nawet jeśli nie jest w trybie pełnoekranowym.

W aktualizacji 100 napęd otworzy się jako kompaktowa pokrywa po lewej stronie ekranu zamiast poniżej. Dlatego okna przeglądarki lub otwarte aplikacje nie są uwzględniane, gdy chcesz wyszukać lub znaleźć nową aplikację. Z klipów wysłanych przez Google nowy wyrzutnia dla wielu aspektów wygląda jak menu rozruchowe systemu Windows 11, ponieważ jest to mały przezroczysty prostokąt.

zmienia się nie tylko głęboko. Znalezienie i organizowanie aplikacji teraz łatwiejsze, ponieważ możesz zorganizować aplikacje według nazwy i koloru z ręcznym wyświetlaniem. Nowo pobrana aplikacja będzie kompatybilna z metodą organizacji, zamiast być opublikowana poniżej, jak teraz.

Funkcja wyszukiwania została również poprawiona, pokazuje bardziej szczegółowy przegląd żądanego hasła. Możesz więc uzyskać odpowiednie informacje bez opuszczania programu rozruchowego. Uważam, że jest to przydatne, gdy chcesz szybko sprawdzić aktualną temperaturę, udostępnić cenę lub zidentyfikuj słowo. Google powiedział, że możesz użyć podglądu wyszukiwania, aby zobaczyć skróty Chrome OS, takie jak łączenie przycisków, aby opróżnić zrzut ekranu (Windows Ctrl Shift Windows Windows) lub włączyć blokadę kapsułek (Alt Search). Możesz nawet używać wyszukiwania do skanowania kart chromowanych, zamiast patrzeć na każdy z nich, zdając sobie sprawę, że tego szukasz, znajduje się w zupełnie innym oknie.

Google nie przedstawił dokładnej daty nowej publikacji programu uruchomienia, tylko „wkrótce”. Łączy się z wieloma nadchodzącymi dodatkami do Chrome OS, w tym możliwością edytowania tekstu za pomocą głosu za pomocą dyktowania oraz tworzenia i udostępniania GIF-ów z domyślnej aplikacji aparatu. Twoja determinacja.

Dodaj komentarz