Gucci Guilty Absolute Pour Femme

Gucci Guilty Absolute Pour Femme
Gucci uruchomił w 2018 roku Guilty Absolute Pour Femme – nowy flanker Gucci Guilty z 2010 roku. Guilty Absolute Pour Femme to żeński odpowiednik Gucci Guilty Absolute Pour Homme z 2017 roku.

Tym, co przyciągnęło mnie do Guilty Absolute Pour Femme, była nuta jeżyny (podkreślona wizualnie przez purpurową butelkę). Liczyłam na błyszczącą, naturalnie pachnącą nutę jeżyn zmieszaną z różą i akcentami paczuli i cyprysu, która to kompozycja stworzy „szczęśliwe” letnie perfumy.

Reklamy Gucciego dla Guilty Absolute Pour Femme brzmiały:

„Gucci Guilty Absolute Pour Femme został stworzony dzięki współpracy dyrektora kreatywnego Alessandro Michele i mistrza perfumerii Alberto Morillasa. Zapach jest tworzony przy użyciu szczególnej mieszanki o strukturze, która pozostaje trwała i niezmienna od pierwszego zastosowania na skórze. GoldenWood® uzupełnia tajemnicza nuta jeżyny, tworząc nietradycyjny szyprowy owocowy zapach dla współczesnej kobiety. Kompozycja zapachu jest wzmocniona olejkami paczuli i bułgarską różą.”

Michele powiedział, że chce „… jeżynowej nuty, która sprawi, że marzysz o jej wąchaniu. To jest magiczne i jest związane z naturą, a także z emocjami. W perfumach jest romans, aura czystej, wolnej miłości”.

Dlaczego ten nagły nacisk (Gucci) na perfumy, które nie zmieniają się od początku do końca? Czy to perfumy dla początkujących? (Tutaj nie ma niespodzianek!) Ćwiczenie perfumiarza: to jest to, czym jest …. Ukłon w stronę nowej prostoty w zapachu? Liniowa idea (rodzaj) działała w śmielszym, wyjątkowym Guilty Absolute Pour Homme, ale jak to się ma do Guilty Absolute Pour Femme (inne pytanie: czy nawet się tym przejmujemy?)

Guilty Absolute Pour Femme zaczyna się soczystą nutą jeżyny mieszającą się z nutą cyprysu i wody różanej. Jeżyna pachnie trochę „tropikalnie”, jak smak jagód Life Savers. Biorąc pod uwagę zbieżny, tajemniczy aromat jeżyny i jej profil smakowy, może to być nieuniknione. Jeżyna Gucciego nie ma blasku; jest tak ciepła i stonowana jak wyblakły różowy / beżowy Gucci. Na mojej skórze owocowo-kwiatowy pierwszy akt Guilty Absolute Pour Femme rozgrywa się szybko, tuż przed tym, jak perfumy zaczynają się ponownie rozwijać (tak, zmienia charakter). Zamglona jakość ewoluuje około 10 minut w Guilty Absolute Pour Femme: do wyciszonej nuty jeżyny, nieco sproszkowanej, przychodzi najlżejsze (syntetycznie pachnące) drewno, jakie można sobie wyobrazić, trochę łagodnego piżma i kropli lub dwóch czystych paczuli. Ekstremalnie sucha nuta dodaje chłodnej, prawie miętowej, waniliowej nuty do wyblakłej jagody i sprawia, że ​​myślę o krówkach z „białej czekolady” wirujących z „jagodowymi smakami”.

Reklamowany cyprys Nootka, tak intensywny w Guilty Abolute Pour Homme, jest tu blady. Szkoda, że ​​piękny kolor butelki Guilty Absolute Pour Femme nie jest zwiastunem owocowego realizmu ani oryginalności.

Guilty Absolute Pour Femme może to być świetne dla młodych dziewcząt, które chcą czegoś „od Gucci”.

Gucci Guilty Absolute Pour Femme jest dostępny w 7,5 ml kulce lub w sprayu Eau de Parfum o pojemności 50 lub 90 ml. 30 ml sprayu.

Dodaj komentarz