Hugo Boss Boss Bottled Absolute

perfumy Hugo Boss Boss Bottled Absolute
Hugo Boss wypuścił Boss Bottled Absolute, nowy zapach dla mężczyzn stanowiący flanker potężnej kompozycji Boss Bottled
z 1998 roku.

Zanurz się w uzależniającym, uwodzicielskim uroku drzewno-aromatycznej wody perfumowanej Hugo Boss BOSS Bottled Absolute Eau de Parfum. Ten ponadczasowy męski zapach celebruje współczesnego mężczyznę. Wyraźne nuty jabłka, bergamotki i śliwki tworzą radosne otwarcie, które schodzi do ciepłego, przyprawionego cynamonem i drewnem kaszmirowym serca.

perfumy Hugo Boss Boss Bottled

Kompozycja Boss Bottled Absolute jest oparta na zmysłowym drewnie i wyrafinowanym piżmie, aby stworzyć aksamitną konsystencję, odzwierciedlającą niewymuszoną męską elegancję. Idealny dla nowoczesnego dżentelmena, zapach łączy w sobie słodkie, drzewne i cytrusowe nuty połączone ciepłym, korzennym magnetyzmem. Zapach mieści się w charakterystycznym flakonie Boss, z eleganckim, metalowym korkiem z metalicznym wykończeniem.

Esencja jest dostępna w butelkach o pojemności 50, 100 200 ml w formie wody perfumowanej. Za jej formułą stoi autorka słynnego klasyka otwierającego tą kultową i bestsellerową linię, perfumiarka Annick Menardo. Idealną porą do noszenia zapachu jest wieczór, niemniej aplikowany w ciągu dnia sprawdzi się równie doskonale.

Linia głowy: jabłko, śliwka, bergamotka
Nuta serca: cynamon, drewno kaszmirowe
Akord podstawy: drzewo oliwne, cedr, drewno sandałowe, dry wood, piżmo

Hugo Boss uruchomił w 2015 roku Boss Bottled Oud, nowy drzewno-piżmowy zapach dla mężczyzn. Kompozycja jest kolejnym krokiem podjętym przez markę w celu rozszerzenia znanej kolekcji Boss Bottled z końca ubiegłego wieku. Perfumy są bezkompromisowo męskie z odrobiną czystego luksusu. Potężnie bogate, symboliczne i autorytatywne, reprezentują prawdziwą mieszankę kunsztu. Dzięki umieszczeniu w formule 100% naturalnemu Oudowi, bogatemu, tajemniczemu i wysoko cenionemu składnikowi z Bliskiego Wschodu często określanemu jako „czarne złoto” jest to partner zapachowy, który opiera się na sukcesie klasycznego i bardzo lubianego oryginału. Boss Bottled Oud to ekscytujący męski zapach, który jest charakterystyczny i władczy, a także stanowi uosobienie nowoczesnej męskości.

Nuty głowy zawierają jabłko oraz cytrusy. Na serce składa się szafran, cynamon, labdanum i goździk. Baza to oudowe esencje żywiczne, cypriol i ciepłe drewno sandałowe. Idealną porą do aplikacji zapachu jest wieczór.

Dodaj komentarz