Hugo Boss Hugo Red

Hugo Boss Bottled
Jared Leto, słynny aktor oraz wokalista grupy 30 Seconds to Mars od lat współpracuje z niemiecką firmą Hugo Boss. Pojawił się również w kampanii reklamowej perfum tej marki- Hugo Red. W gamie tych perfum znalazły się: woda toaletowa 40 ml, 75 ml oraz 150 ml; żel pod prysznic 200 ml; balsam po goleniu 75 ml; dezodorant sztyft 75 ml i dezodorant spray 150 ml.

Zapach jest w sprzedaży od stycznia 2013 roku i jest dynamicznym połączeniem woni grejpfruta, rabarbaru, metalu, drzewa cedrowego i bursztynu.

Perfumy Hugo Boss znajdziesz w perfumerii www.e-perfumy.sklep.pl/hugo-boss-c-1104.html

Kompozycja zapachowa jest równie zachęcająca co twarz promującego ją Jareda Leto. Co sam aktor mówi o marce Hugo Boss? „Uważam, że kreatywność i przekraczanie granic idą ze sobą w parze, oryginalność wychodzi od jednostek, które nie boją się ryzykować i postawić na siebie”.

Nie powinno więc dziwić, że wokalista z chęcią podjął współpracę z firmą Hugo Boss. W końcu jest to marka wprowadzająca na rynek kreatywne, pełne nowości produkty. Każde perfumy Hugo Boss odnoszą sukces, ponieważ są nieprzeciętne jak sam Jared Leto.

Dodaj komentarz