O marce Christian Dior

Christian Dior
Christian Dior opisał siebie jako projektanta mody i perfum. The House of Dior, założony w 1946 roku, zmienił oblicze damskiego stylu na zawsze, kiedy jego „New Look” (Nowy Wygląd) został ukazany światu w salach 30 Avenue Montaigne 12 lutego 1947 roku.

Perfumy Christian Dior znajdziesz w sklepie www.e-perfumy.sklep.pl/christian-dior-c-489.html

Rewolucyjny wygląd towarzyszył zapachowi. Miss Dior, wykończenie dotyku, zaprojektowany, aby „pozostawić ślad pożądania w przestrzeni kobiecej”. Te ponadczasowe perfumy były pierwszym zapachem stworzonym przez wizjonerską markę, która wynalazła koncepcję globalnego piękna wraz z Rouge Dior i kolejnymi liniami kosmetycznymi.

Christian Dior Joy reklama

Obecni powiernicy tej legendarnej ekspertyzy – François Demachy, Dior Perfumer-Creator i Peter Philips, twórca i dyrektor artystyczny makijażu Christiana Diora – są spadkobiercami perfekcjonizmu Christiana Diora. Światową renomą twórczości domu jest po części jego uwodzicielskie „muzy”, w tym Charlize Theron, Natalie Portman i Robert Pattinson.

Duch Diora znajduje odzwierciedlenie w każdym z produktów domu i opiece podjętej na każdym etapie ich produkcji. Od Grasse do Paryża po Ogrody Dior, perfumy Christian Dior wzbogaca najpiękniejsze składniki, dzięki czemu każda z jego kreacji pomaga kształtować globalną aurę.

Dodaj komentarz