Ogień i woda – gra przeglądarkowe

gra ogień i woda
Ogień i woda jest popularną grą przeglądarkową, w której gracz odbywa wyprawę do starożytnej świątyni. Można tam znaleźć drogie klejnoty, ale jednocześnie wpaść w groźną pułapkę. Ogień i Woda to dwójka bohaterów, która posiada niesamowite moce.

Główni bohaterowie

Ich głównym celem jest poszukiwanie kamieni, które są rozrzucone po całym świecie. Gry ogień i woda kładą duży nacisk na współpracę między bohaterami. Dzięki kooperacji można przesunąć skrzynie, a także przeskakiwać przez jamy, które wypełnia trująca maź. Jest to doskonała rozrywka dla dwóch osób. Warto zauważyć, że grać można w oknie przeglądarki, dlatego nie ma potrzeby wykonywania standardowej instalacji programu. W przypadku bohaterki Wody trzeba uważać na gorące przedmioty, ponieważ przy bezpośrednim kontakcie z nimi może się zagotować. Natomiast Ogień musi uważać na wodę, bo nawet kropelka może sprawić, że pójdzie z dymem. Ogień i Woda to gra akcji, w której główną rolę odgrywa współpraca. Dwójka głównych bohaterów eksploruje świątynie w poszukiwaniu diamentów. Ich unikalne moce pozwalają rozwiązywać trudne łamigłówki. Szczególnie ważne jest omijania pułapek, ponieważ jest ich bardzo dużo.

Stworzenie gry

Za produkcję gry przeglądarkowej Ogień i Woda odpowiedzialne jest studio Oslo Albet, które podjęło współpracę z Agame. Moce bohaterów powinny być wykorzystywane w przemyślany sposób, ponieważ tylko tak można pokonać pojawiające się przeszkody. Na uwagę zasługuje fakt, że świątynię można również eksplorować samemu, jednak gra z drugą osobą jest znacznie ciekawsza i dostarcza więcej wrażeń. Zbieranie niebieskich diamentów należy do Wody, natomiast Ogień może zbierać diamenty czerwone. Szczególnie niebezpieczna jest maź w kolorze zielonym, która może wyrządzić duże problemy bohaterom. Żeby udać się do zamkniętego obszaru wystarczy, że jeden z bohaterów stanie na platformie. Jest to produkcja, która posiada świetną grywalność, a niskie wymagania systemowe sprawiają, że jest dostępna dla każdego.

Dodaj komentarz