Perfumy Azzaro Wanted Girl

Azzaro Wanted Girl
Jak się tutaj podzieliłam, uważam się za osobę niezwykle olfaktoryczną, ogromne perfumy kojarzę z ludźmi, chwilami lub wspomnieniami w mgnieniu oka.

Uważam też, że jest to jeden z moich najostrzejszych zmysłów. Powiedziawszy to, niezwykle ważne jest dla mnie używanie zapachu, który zapada w pamięć. Zwykle zawsze wybieram bardzo gorące zapachy; moim zdaniem bardzo uwodzicielska i kobieca.

W związku z moimi preferencjami uznałem za stosowne przedstawić nowy kobiecy zapach Azzaro Wanted Girl. Poszukiwana dziewczyna ma odzwierciedlać żądną przygód kobietę, która każdego dnia żyje intensywnie i bez ograniczeń. Jest ekstrawagancki, swobodny, radosny i nieposkromiony. Jest definiowany jako zapach, który reprezentuje odę do kobiecości, wolności i ekstrawagancji kobiety żyjącej według własnych zasad.

NUTY ZAPACHOWE

NUTY GÓRY: granat, kwiat imbiru
NUTY SERCA: kwiat bielunia, Dulce de leche
NUTY BAZY: Wetiweria, Wanilia, Bób Tonka

The Wanted Girl również wymyka się tradycji i nie prezentuje swojego aromatu poprzez nuty głowy, serce i tło; w Wanted Girl zapach jest wzmocniony trzema notesami; bloki reprezentujące różne strony kobiety, które perfumy zamierzają wywyższyć. Pierwszy blok, zwany „wybuchowym”, składa się z kwiatu granatu i imbiru. Blok „dodatków” reprezentuje kwiat bielunia i mleczne cukierki, a trzeci, ale nie mniej ważny, „kuszący” blok zawiera wetywerię (obecną również u samca Azzaro Wanted) i proszek Tonka. Rezultatem jest drzewno-kwiatowy zapach z bardzo orientalnym i ciepłym akcentem.

Nie zajęło mi dużo czasu zakochanie się w Poszukiwanej Dziewczynce. Chociaż jest to imponujący aromat, uważam, że jest wszechstronny do tego stopnia, że ​​można go łatwo stosować w ciągu dnia. Jak już wspomniałam, jest to bardzo zapadający w pamięć i kobiecy zapach, ze słodkim akcentem innym niż owocowy. Uważa się, że jest to bardziej wyrafinowany zapach niż kiedyś Versace Bright Crystal. Czuję, że bardzo dobrze przylega do mojej skóry i trzyma się cicho podczas dnia pracy.

Wanted Girl jest dostępna w opakowaniach 30 ml, 50 ml i 80 ml i jest już dostępna w wybranych perfumeriach i tak, to właśnie te perfumy naprawdę polecam wypróbować, jeśli macie taką możliwość. Nie można nie chcieć być poszukiwaną dziewczyną!

Dodaj komentarz