Perfumy jak żadne inne

perfumy
Kochasz perfumy, ale po prostu masz dość wyrzucania absurdalnych sum pieniędzy na butelki, których opakowanie wydaje się kosztować więcej niż same perfumy w środku? Całkowicie zrozumiałe, nie obwiniaj się.

Perfumy dziś nie są tanie, wydawanie setek złotych na butelkę perfum może wydawać się stratą pieniędzy. Rzeczywistość jest jednak taka, że nie musisz rozbijać banku, aby powąchać milion złotych, ponieważ istnieje alternatywa w postaci zapachu generycznego.

Ogólny zapach? Co to dokładnie oznacza?

Niestety, wiele osób nie do końca rozumie pojęcie zapachu generycznego, a duże marki rozpowszechniają półprawdy na ten temat i że generyczne zapachy nie trwają długo z powodu złego przetwarzania i nieodpowiedniego skomponowania. Ten artykuł jest tutaj wyjaśnić sprawę i podać dwa zwycięskie fakty, o których nie miałeś pojęcia o ogólnym zapachu i jego zaletach.

1. Jakość zapachu zapewnia optymalną długowieczność
Zazwyczaj inspirowane oryginalnymi, generycznymi zapachami są wysokiej jakości repliki, które mają taki sam skład chemiczny jak oryginał. Podobnie jak oryginalne zapachy – dzięki naukowemu procesowi inżynierii odwrotnej – generyczne nuty zapachowe są podzielone na trzy klasy: nuty głowy, nuty serca i nuty bazy. Nuty te są tworzone z dbałością o znajomość procesu parowania i przeznaczenia zapachu. Podczas gdy oryginalne zapachy trwają co najmniej 4-6 godzin podczas noszenia, tak samo działają zapachy generyczne wbrew powszechnym opiniom.

2. Za cenę jednej możesz kupić do pięciu butelek i zaoszczędzić sporo pieniędzy.
Czy jesteś kimś, kogo stać na noszenie tylko jednego zapachu? No też, zwłaszcza jeśli myślisz o tym w ten sposób: nie nosisz tych samych butów lub naszyjnik na co dzień, więc po co codziennie nosić te same perfumy? Różne nastroje wymagają różnych zapachów, a przy astronomicznych cenach perfum dzisiaj niewiele osób może sobie pozwolić na posiadanie więcej niż jednej lub dwóch butelek perfum. Jako alternatywa nr 1 dla drogich perfum, największą zaletą perfum generycznych jest ich cena. W branży powszechnie wiadomo, że ponad 80% ceny detalicznej oryginalnych perfum to opakowania, marketing i branding. Z drugiej strony, zapachy generyczne skupiają się mniej na wymyślnym opakowaniu i zawyżonej butelce, co oznacza, że płacisz tylko za zapach. W zależności od oryginalnej marki – w cenie jednej butelki oryginalnych perfum – możesz zabrać do domu do pięciu butelek. Zgadza się, pięć butelek! Pomyśl o posiadaniu perfum na każdy dzień tygodnia, jednocześnie mając wystarczająco dużo oszczędności na inne zakupy, takie jak buty i ubrania.

Teraz gdy wiesz już wszystko, co trzeba wiedzieć o zapachach generycznych i ich głównych różnicach w stosunku do ich oryginalnych odpowiedników, w tym posiadanie tylu nut, ile zapachów oryginalnych, może trwać tak długo, jak zapachy. Zapachy generyczne są znacznie tańsze niż oryginalne zapachy, i pachną tak dobrze jak oryginalne zapachy – na co czekasz? Czas zacząć zaopatrywać się w tę kolekcję zapachów, o których zawsze marzyłeś, czuć się dobrze, zając się sportem i zacząć żyć swoimi marzeniami.

Dodaj komentarz