Perfumy YSL Paris

perfumy YSL Paris
Paryż to miasto oddane miłości, Yves Saint Laurent to projektant oddany kobietom, nic więc dziwnego, że w jego warsztacie nie może zabraknąć perfum Paris, które łączą w sobie kombinację obu tych składników.

Oryginalna wersja perfum Yves Saint Laurent Paris powstała w 1983 roku. W ciągu kilku lat stała się ponadczasowym klasykiem w świecie perfum. To charakterystyczny kwiatowy zapach, którego głównym składnikiem jest romantyczna róża. Po pierwszym zapachu od razu znajdziesz się w Paryżu. Iluzja jest absolutnie idealna.

Róże dopełniają drobne kwiatki pomarańczowo – fioletowe. Romantyczną atmosferę paryskich perfum dopełnia słodka wanilia. Lekkie, drzewne tony na samym końcu zapachu nadają perfumom niezbędną głębię i trwałość. W 1985 roku perfumy Yves Saint Laurent stały się najlepszym zapachem dla kobiet.

NIEPOHAMOWANY BUNTOWNIK Z PARYŻA

Paryski dom mody YSL przedstawia nową wersję ponadczasowego klasyka perfum Paris. Już we wrześniu zupełnie nowy zapach o nazwie Yves Saint Laurent Paris Rebel Collector wzbogaci linię Paris.

Perfumy schowane są przed Tobą w oryginalnym pudełku origami. Po jego otwarciu, które przypomina rozwój kwiatu, odnajdujemy w środku masywną metalową butelkę, której design nie zaprzecza podobieństwu do poprzednich perfum z tej samej serii.

YSL Paris Rebel Collector to nowoczesna koncepcja kwiatowego klasyka Paris . W miłosnym pojedynku od samego początku przeplatają się tony liści pomidora i intensywny aromat róż . Tętniące życiem miasto stopniowo odkrywane jest za pomocą cytrusów, których świeżość podkreśla ostry, ale jednocześnie delikatny różowy pieprz wraz z zieloną herbatą . W bazie nuty drzewne, piżmo i bursztyn przyjemnie otwierają się w perfumach Paris Rebel Collector.

Dodaj komentarz