Pudełko z subskrypcją zapachów dla projektantów

perfumy
Na rynku perfumeryjnym są tysiące opcji do wyboru, a czasami ograniczamy się do najbardziej znanych, najnowszych wydań lub niektórych marek i na pewno wiele razy możemy przetestować jeden, dwa, trzy i tak dalej i zaczynamy się mylić, nasz nos nie robi już żadnej różnicy i gubimy się w tym procesie, więc wspaniałe opcje są dostępne, jeśli spryskujemy papier lub skórę.

Teraz wiele razy słyszeliśmy o pudełkach subskrypcji pełnych kosmetyków do makijażu lub pielęgnacji skóry, ale co z perfumami?

Miałam więc okazję odkryć Scentful , nowe pudełko subskrypcyjne brytyjskich projektantów zapachów, które co miesiąc zawiera dwa zaskakujące zapachy, co jest miłe, ponieważ wyprowadza Cię poza strefę komfortu wyboru tego, do czego już się przyzwyczaiłeś. Każda subskrypcja Scentful zawiera 2 fiolki po 5 ml. Każda fiolka sprayu daje około 80 rozpyleń, co daje łącznie około 160 rozpyleń z obu zapachów, co wystarcza na co najmniej 30 dni przy użyciu około 5 rozpyleń dziennie, nie są to typowe fiolki z próbkami, ale bardziej ten sam rozmiar miniaturowych butelek, Mam kilka i trwają trochę w zależności od zastosowania. Gdy je skończysz, możesz je z łatwością poddać recyklingowi, ponieważ są wykonane ze szkła, praktyczne w podróży, zwłaszcza samolotem, z surowymi miarami butelek z płynem.

Działają tylko z perfumami marki Designer, co jest miłe przed dokonaniem ślepego zakupu dużej butelki i później tego żałuję (zdarzyło mi się wiele razy) miesięczny abonament kosztuje 13,95 £ , ale w zależności od tego, czy zdecydujesz się na 3, 6 , subskrypcja 12 miesięcy ceny spadają, myślę, że całkiem fajnie jest pomyśleć, że roczna subskrypcja daje 24 różne minis do użytku i łączenia.

W tej chwili mają tylko kobiece pudełka na perfumy, ale wkrótce pojawi się opcja męska. Pudełko, które dostałem, było tym wrześniowym, które zawierało Wonderlust Michaela Korsa i Nero Assoluto Roberto Cavalli. Miałem już pełnowymiarowy Wonderlust w mojej kolekcji perfum, więc jeden nie był odkryciem, ale podoba mi się, to kwiatowo-wschodni EDP, ale nigdy nie próbowałem żadnych perfum Roberto Cavalli, Nero Assoluto to drzewno-kwiatowe z dużą ilością wanilii, bardzo miły.

Uwielbiam tę koncepcję, co miesiąc otrzymuję perfumy-niespodzianki od projektantów, fajny sposób na odkrywanie świata perfumerii.

Dodaj komentarz