Rozczarowujące nowe emotikony systemu Windows 11

Windows 11
Istnieje wiele powodów, dla których możesz poświęcić swój czas na uaktualnienie do systemu Windows 11.

Emotikony mogą znajdować się zbyt nisko na tej liście, ale fakt, że Microsoft nie zapewnia wyskakujących emotikonów 3D, które obiecali nam kilka miesięcy temu, nie To dobry sygnał.

Najnowsza wersja programu Windows 11 Insiders zawiera przeprojektowane gesty, ale nie są one podobne do tych, które firma Microsoft wprowadziła podczas pierwotnego ujawnienia systemu operacyjnego. Nowe emotikony są płaskie i zdecydowanie mniej kolorowe niż emotikony 3D widziane na początku tego roku, które wyglądały jak mieszanka oryginalnych emotikonów Windows i animowanych emotikonów Skype.

Teraz, jeśli używasz publicznej wersji systemu Windows 11, emotikony nie pojawią się, dopóki nie zostaną oficjalnie wydane. Ale ludzie korzystający z kompilacji Insider nie są zadowoleni, zwłaszcza że Microsoft dołożył wszelkich starań, aby przeprojektować swoje emotikony, w tym powody, dla których zdecydowali się je otworzyć, zamiast spłaszczać je z innymi systemami operacyjnymi w tle. Nazwali nowe emotikony „wrodzoną zabawą, wrodzoną zwinnością”. Istnieje nawet wideo, które upamiętnia „różnorodność form i form wyrazu” w nowym wyglądzie. Jednak żaden z tych emotikonów nie pojawia się w ofercie systemu Windows 11.

Microsoft

Według tweeta Brandona LeBlanca, menedżera PROGRAM w Team Insider Windows, te emotikony 3D nie będą dostępne w najbliższym czasie w systemie Windows 11. Jeden z użytkowników odpowiedział, że poczuł się oszukany przez nagłe zmiany, ponieważ brakowało oficjalnego konta Windows UK z wpisami obrazów z tymi samymi emotikonami, których brakowało w kompilacji kilka dni temu. W innym tweecie LeBlanc dodała, że ​​konto handlowało grafiką i że nie ma nic więcej do dzielenia się, gdzie pojawią się nowe emotikony.

Wszystko to jest, co zrozumiałe, zadowalające dla użytkowników, którym obiecano jedno doświadczenie, a dano drugie. Istnieją różne teorie, że emotikony 3D są zachowywane przez Microsoft ze względu na ich względną niedostępność, ponieważ mogą być trudne do przeanalizowania dla osób niedowidzących. W takim przypadku dobrze jest przywrócić firmę do deski kreślarskiej.

W końcu Microsoft spełnił swoją obietnicę, przedstawiając Clippy jako emotikonę. Ukochana maskotka pojawia się w Insider Build ze swoim charakterystycznym krzywym uśmiechem i zdezorientowanym wyrazem twarzy, jak latarnia morska pokoju w dzikim świecie.

Dodaj komentarz